Blog

Para yatırmadan önce hüküm ve koşullarımızı okuduğunuzdan emin olun.
Bonusları olan ödeme yöntemlerini kullanmayı öneririz.

Instagram Hikayelerini Bilgisayardan İzlemenin Yolu

Instagram Hikayelerini Bilgisayardan İzlemenin Yolu

Popüler sosyal medya uygulaması Instagram geçtiğimiz aylarda Snapchat’i zor duruma düşürecek Story özelliğini duyurmuştu. Bu duyuru sonrasında birçok Snapchat kullanıcısı Instagram Story (Hikayeler) özelliğini kullanarak 24 saat içinde kaybolan videolar yayınlamaya başladı. Sıkı bir Instagram takipçisiyseniz ve gün boyu masaüstü/laptop kullanıyorsanız ve hikayeleri bilgisayarınızda instagram.com üzerinden izlemek istiyorsanız bunun kolay bir yolu var.

Instagram hikayeleri bilgisayardan/webden nasıl izlenir?

instagram.com üzerinden izlenmesi mümkün olmayan hikayeleri Google Chrome tarayıcısında kullanabileceğiniz Chrome IG Story eklentisi ile izleyebilirsiniz. 

Eklentiyi indirmek için tıklayın. 

Karşınıza çıkan sayfada “Chrome’a Ekle” butonuna tıklayın ve çıkan pencerede “Uzantı ekle” seçeneğini seçin. Eklentiye; Ayarlar > Uzantılar menüsünden ulaşabilirsiniz. 

Instagram’ı web tarayıcınızdan ziyaret edin. daha önceden giriş yapmışsanız çıkış-giriş yapın. İşte bu kadar! artık İnstagram hikayelerini bilgisayarınız üzerinden kolayca izleyebilirsiniz.

İstediğiniz hikayeyi izleyebildiğiniz gibi, açılan video penceresinde sağ, sol oklara tıklayarak önceki ve sonraki hikayeye geçebilirsiniz.

Bu yöntemle yalnızca Chrome tarayıcısından instagram’ı ziyaret ettiğinizde hikayeleri izleyebilirsiniz.

Windows 10 üzerinden resmi uygulamayı edinerek izleyin

Eğer işletim sisteminiz Windows 10 ise Chrome eklentisi edinmeden de İnstagram hikayelerini izleyebilirsiniz. Windows 10 için bilgisayara özel uygulamayı indirmek için tıklayın.

Geri